Paris Haute Couture Fashion Week, Armani Prive, Jar/Leto 2021 –  svetoví módni dizajnéri a ich inovatívny prístup prezentácií kolekcií  Jar/Leto 2021 v čase pandémie, časť IV.

Módny svet zažíva s pandémiou koronavírusu stagnáciu. No i napriek tomu dizajnéri hľadajú nové spôsoby predvedenia svojich kolekcií.  Pozornosť  aktuálne zamerali  na inú časť couture módy a to je šatník klientov.

Najlepšie prezentácie kolekcií pre nadchádzajúcu sezónu Jar/Leto 2021 sa odohrali v Paríži počas Paris Haute Couture týždňa módy v čase od 25. do 28. januára 2021.  Haute Couture predstavuje vrchol kreativity a krajčírskeho umenia.  Módne domy,   ktoré sa sústreďujú na high fashion módu tu predvádzajú svoje unikátne kolekcie. Túto sezónu módne značky Schiaparelli, Dior, Chanel, Fendi, Iris van Herpen a ďalšie,  vyrozprávali svoje príbehy skrz videá, filmy, look booky a iné digitálne médiá.

Pozrime sa na najnovšiu  kolekciu z dielne Armani Prive pre Jar 2021. 

ARMANI PRIVE

V sídle spoločnosti  talianskej módnej ikony  Giorgia Armaniho  v  Palazzo Orsini v Miláne  sa uskutočnila módna show najnovšej kolekcie pre nadchádzajúcu sezónu Jar 2021. Prehliadka haute couture módy, prvýkrát uvádzaná z Milána,  je venovaná mladšej generácii zákazníkov a je oslavou Armaniho celoživotnej práce.

Tak, ako na začiatku pandémie Giogrio Armani prezrel ako prvý a svoje brány sídla a prehliadok včas zavrel,  ostal  opatrný aj teraz.  Módnu show kolekcie Armani Prive pre divákov priniesol opäť v  rovine online streemu za zavretými dverami.  Do kráľovstva módneho diania a prvých rád sa však mohli pozrieť nielen vybraní pozvaní hostia, ale každý náruživý módny divák.

Digitálnu prezentáciu Armani Privé venoval Giorgio Armani mestu Miláno, v ktorom započal svoju legendárnu kariéru, ktorá už trvá vyše 46 rokov a v ktorom vytvoril najväčšie módne impérium.

Armani Privé, Jar/Leto 2021 je príbeh o hviezde, ktorá stúpala postupne na vrchol a  stále tam žiari. Slobodná, nespútaná a s vlastným štýlom. To je charakteristika talianskej žijúcej legendy, Giorgia Armaniho, ktorého štýl je jasne rozpoznateľný.

„Couture móda predstavuje vrchol kreativity a krajčírskeho umenia, ale je svetom, ktorý je iba pre pár vyvolených. „   Ovšem, ako slávna žijúca módna legenda hovorí: „Dnes vďaka internetu môžeme každému ponúknuť prvé miesto v rade.“  

ARMANI PRIVE –  KOLEKCIA JAR 2021

Kolekcia Armani Privé , Jar/Leto 2021 je o precíznych strihoch a lesklých látkach, ktoré reagujú na svetelné dotyky zmenou farby . Je to oslava farieb s poctivou dávnou krajčírskeho umenia a elegancie.

Spoza  zrkadlom obloženej galérie vyšla modelka v perlovo-sivom trblietavom tvídovom kabátiku s nohavicami vyzdobenými  Art-Deco dizajnom na začiatku Privé show. Tento prvý look označuje časom overenú Armaniho módu a tou sú ostro ušité obleky. 

Touto cestou pokračoval Armani počas prehliadky módnej kolekcie ďalej  a predstavil zamatové modely na telo, ktoré variovali od denného oblečenia k večerným šatám s posilňovaním farebnej palety. 

Od zafírovo modrých zamatových šiat so saténovou stuhou na krku,  k bohato zdobeným šatám farby tyrkysového mora, po elektricky modré  plisované finále, poskytol Giorgio Armani rozsah modelov, ktoré sú perfektné na Oskarové večierky a letné gala udalosti.  … .Až budú opäť povolené. 


Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell

zdroj obrázkov: Armani Prive, Vogue 

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

 

Share: