Letné plážové looky roku 2022

Horúce leto je v plnom prúde a ponúka zaslúžený relax pri mori a s ním aj  obľúbenú plážovú módu. Sezóna za sezónou zdá sa, bude bývať teplejšia a aj trvanie horúcich letných dní sa postupne predlžuje. Formálne kombinácie do mesta na dlhší čas striedajú jednoduchšie a pohodlnejšie kombinácie.

Ak ste ešte len v očakávaní dovolenky alebo plánujete ďalšiu, ostáva len začať myslieť na batožinu a zamerať sa na looky, ktoré by sa na dovolenke pekne vynímali. A nepochybne tie, ktorými sa my ženy radi pochválime. Ovládať tajomstvo pohodlného a štýlového plážového looku nie je tak ťažké.

Aký je ten dokonalý plážový look? Jednoznačne svieži, ľahký a farebný.  Presné pravidlá obliekania však neexistujú a s výberom outfitov na pláž môžeme smelo a kreatívne experimentovať.

Pre nonšalantný štýl aj na brehu vody môžeme siahnuť po vyšívaných a farebných kaftanoch, neprehliadnuteľných jednofarebných šatách. 

S bielou budete na pláži, plážových promenádach a v turistických lokalitách vždy in. 

Nonšalantný štýl na brehu vody docielite aj v rafinovaných ľanových nohaviciach s doplnkami ako plážovými topánkami a slamenými alebo sieťovanými taškami.  

Svieža zelená, tyrkysová, modrá alebo ružová sa k moru a pláži nádherne hodia a dokonale odrážajú letnú pohodovú náladu. Môžeme sa nechať inšpirovať aj svetovými módnymi značkami, ktoré v letných trendových novinkách hrajú svoju rolu.

Tí, ktorí majú veľkú vášeň pre vitamínové nuansy a viacfarebné vzory, si môžu urobiť bláznivú radosť tým, že sa zamerajú na kvetinové minisukne, šaty, kombinézy a looky s potlačou s rôznymi farebnými doplnkami. 

Nájsť super štýlový plážový look bude hravou zábavou ku ktorej  môžu dopomôcť aj mnohí influenceri.

Ak teda hľadáte nové nápady pre nekončiace leto, nechajte sa inšpirovať týmito vzhľadmi, ktoré  si môžete  vytvoriť v niekoľkých jednoduchých krokoch!

Plážový vzhľad s kaftanom, klobúkom a plochými sandálmi

Pre super elegantný plážový vzhľad, stačí biely kaftan s farebnými výšivkami, pár pohodlných sandálov a pekný slamený klobúk.  Takto si vytvoríte dokonalú  kombináciu ľahkosti a štýlu.

Plážový look s jednodielnymi plavkami a plátenými nohavicami

Nielen do mesta ale i na pláž sú vhodné plátené nohavice. Skúste si ich pribaliť do dovolenkového kufra: v kombinácii s jednodielnymi plavkami v popových farbách a pohodlnými nízkymi letnými topánkami sú úplne dokonalou kombináciou aj pri mori.

 

Plážový look k vode pekne vytvoria aj voľné nohavice na gumu z jemného materiálu, ktoré môžete skombinovať priamo s plavkovými topmi. 

Plážový vzhľad s tielkom, minisukňou a sieťovaným topom

Na pláži, najmä v horúcich dňoch, je praktickosť na prvom mieste. Ale aj štýl a farba idú ruka v ruke. Vyskúšajte toto leto jednoduché biele tielko s minisukňou s rôznofarebnou potlačou a sieťovanou taškou: budete vyzerať jednoducho, sviežo a zároveň farebne.

Plážový vzhľad s overalom a lanovými sandálmi

Ak chcete prejsť z postele na aperitív bez toho, aby ste sa museli prezliecť domov, dajte šancu kombinéze. Multitaskingový odev, ktorého veľký potenciál sme sa naučili oceniť, v kombinácii s lanovými sandálmi a farebnými okuliarmi sa môže ukázať ako skvelý spojenec aj na pláži.

Plážový vzhľad so šatami na pleciach a sandálmi na remienky

Ak je ideálna sezóna na predvádzanie šiat na pleciach, tak je to určite leto! Vyberte si ten s vitamínovými farbami. V kombinácii so slamenou taškou a nízkymi sandálmi s remienkom na členky vytvára dokonalý plážový vzhľad.

Plážový vzhľad s ľanovou košeľou a šortkami

Ďalšia skvelá pasparta letného šatníka? Ľanová košeľa, ktorú si môžete na pláži dať s neformálnejším oblečením a doplnkami. Skombinujte s párom neutrálnych šortiek a pestro vzorovanou šatkou – celé leto už nebudete chcieť nosiť nič iné.

Plážový vzhľad s háčkovanou koord

A ak chcete dovolenkový outfit, ktorý požmurkáva na najnovšie trendy, musíte vyskúšať zladený háčkovaný oblek. Zbaľte si háčkovaný top a zodpovedajúcu sukňu a doplňte vzhľad svojimi obľúbenými sandálmi, aby ste mali super štýlovú kombináciu, ktorú môžete ľahko využiť, aj keď sa vrátite do mesta.

obrázky: © getty image, pinterest

Sledujte Facebook stránku: Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell .

 

 

Share: