Aj Vy radi v zime nosíte čiapky?  Musím sa priznať, že ja veľmi čiapky nenosím, dokonca ani v najtuhšej zime. Moja bohatá vlasová pokrývka si mnohokrát robí, čo chce. Vlasy sú potom neposedné, ale zato ma dokonale zahrejú a nahradia mi čiapku. To ale nevylučuje fakt, že moja čiapková mánia a šatníková záplava týchto doplnkov je veľmi veľká. Na trhu je čím ďalej viac ponuky, ktorej človek ako módny šialenec neodolá a povie si, že raz si to k niečomu oblečie. A to je presne aj môj prípad.

Do you like the winter cap? Actually, I do not wear this beautiful part of winter outfit often, because of my voluminous hair, but… As a real fashionmaniac with many beautiful pieces in my wardrobe, I decided to make some various outfit inspiration in this fantastic winter place, right in the Slovakia Mountains – High Tatras. We women can look very nice, sweet, cute with colour winter cap,  also elegantly,  when the clothes blends in together, like here in my outfit inspiration, which I chose. What do you think? The first gold-beige outfit tip is elegant, the last should be cute and coloured girly.

Zima sa nám predvádza v plnej svojej kráse a tak som letmo hodila očkom na spiace čiapočky a rozhodla som sa ich prevetrať, vyvenčit a nafotiť zopár zaujímavých čiapkových variácií. Čiapka ako módny doplnok dokáže oživiť Váš outfit a omladiť Váš celkový look. Nepochybne na nás dievčatách, ženách, čiapky vyzerajú veľmi pekne, pretože si môžeme zvoliť celkovo ženský, elegantný, rozkošný, či veselý, no proste akýkoľvek outit. 

Ten, ktorý nám práve prebehne mysľou a ktorý nás práve baví. Myslím si teda, že sa nie je čoho obávať , ani keď ste už ženou nad 30 rokov. Vieme byť rovnako elegantné, tak ako šialené, podľa typu zvoleného outfitu a vôbec z toho nemáme predsudky. Hádam hovorím za podobne zmýšľajúcu väčšinu.  Taká pletená čiapka s brmbolcom si myslím, nemá vekové ohraničenie, ani nepodlieha nijakému módnemu diktátu. 

Ostatne, kam by sme došli s predsudkami, keď fantázii a móde sa medze nekladú. Toho sa držím a razím túto teóriu už roky a to nemám dávno 20ť ! Človek musí mať istú slobodu a fantáziu ak je kreatívna duša a rád vymýšľa veci nové, neviazať sa a vyskúšať aj kadejaké inovácie. Taká pletená čiapka s brmbolcom vie vyzerať dokonca elegantne. Stačí si len zvoliť vhodnú kombináciu oblečenia, možno prípadný make-up a dokážete tak oživiť dokonca aj mestskú módu.

Nie je to výsadne kúsok vhodný na hory, v uliciach ho vidno taktiež od jesene do jari. Aktuálnym trendom sú farebné brmbolce v kontraste s telom čiapky a taktiež hrubé výrazné pletené vzory. Výber je bohatý všade v obchodoch a na internetoch a keď sa rozhliadnete dobre po ponuke, dokážete nájsť skutočne čarovné kúsky. Tak neváhajte, milé ženušky, dievčatá, , prevetrajte svoje šatníky, šancu máte stále na horách, kde je plno snehu. Skúste skombinovať rôzne kreácie aj so šálom a rukavicami. Uvidíte, že Vám niektorý typ, ba dokonca všetky pristanú a zapáči sa Vám to. Budete sa cítiť pohodlne, príjemne a pekne teplo ako v perinke.

Share: