Čo takto zaspomínať si na detské časy a zimné šantenie? Módne trendy sa častokrát menia, no v posledných rokoch sa stali veľmi obľúbené práve dámske pletené čiapky s brmbolcom. Tento typ čiapok, kde teraz platí, čím väčší farebnejší brmbolec, tým lepšie, už dávno nie je určený len deťom. Pletené čiapky s brmbolcom rôznych vzorov a štýlov, napríkad aj so šiltom, sú veľmi roztomilé a dokážu oživiť Vás outfit. Majú šmrnc, sú nápadité, nosia ich tak ženy, ako aj muži. 

Do you remember your years of childhood ? The happy child you were when you saw the first undefiled snow outside? Everyone loves a nice warm knit hat in the cold winter. The fashion trends still change, but there much more visible trend to wear the knit hat. It is no more just the child matter, also women and men wear them.  And you will love it. You can make your own! Some of us can knitt their own knit hat, if you have yarn, knitting needles, and a bit of time. And it can be also fun. Prepare to fight off the coldness of winter and knit yourself one of some  knit hat patterns for the winter. Try customizing them each to fit your unique style, as knit hat patterns made just for you, or the ones you love, are things you’ll never find in a store.  Hat patterns can vary in their complexity, from simple beanies and toques, to complex lace slouches and cloches. It exist also the brain hat. Really crazy ! Or you can buy some knit hat, there are many various goods on markets or internet from thousands of independent designers . You can also choose one with the   Today is also very trendy to get the same look with your children.

Farebná pletená čiapka s pridaným vzorom v podobe pletenej kvetinky, či kontrastného brmbolca, volánový pletený šál taktiež s brmbolcami, farebné rukavice spolu so sviežou farebnou bundou, či zimného svetra, Vás zaručene prenesie do detských čias. Omladnete minimálne na duchu a pritom sa budete cítiť teplo, v pohode uvoľnene a v dobrej nálade. Dnes sa nápaditosti a oklieštenia móde ani na našom krásnom Slovensku nenosia, tak prečo nie? 

Tie šikovnejšie z nás si vedia takúto peknú ozdobu dokonca vyrobiť pomocou pletenia ihlicami samy, pritom sa zabavia a výsledok budú o to radšej nosiť . V pletení čiapok či už s brmbolcom alebo bez existujú dnes nespočetné vzory a fantázii sa medze nekladú. Môžete si dokonca upliesť takzvanú čiapku mozoček.  Dnes je veľmi módne ladiť spolu so svojimi ratolesťami. Zabudnite na konvencie a ostychy, ponuka na trhu je v skutku veľká, ale dbajte na to, aby ste sa cítila pohodlne a príjemne. K čiapke si nezabudnite zaobstarať aj šál a rukavice, najlepšie v podobnom štýle.

Share: