Mya Mirell letná šatová inšpirácia, sexi glam provokatívna krása s koženou bundou Philipp Plein 

Pre fashion dámy pridávam letnú inšpiráciu s romantickými šatami doplnenú protipólom,  sexi koženou bundou značky Philipp Plein s výrazným vzorom na chrbátovej časti.

Základ tohto neprehliadnuteľného outfitu spočíva v príbuzných farbách a luxusných kontrastoch, ktoré  vynikajú každý samostatne.  Šaty šedo-fialkového nádychu štýlu luxusnej romantiky s volánikmi a gombičkami sú skombinované s  s letnými šnurovacími čižmami z jemného materiálu a doplnkami v podobe ručne robených náušníc od krétskej šperkárky s metalickou farebnou kabelkou. 

Variabilita tohto looku tkvie v jeho rafinovanosti. Samostatný prvoplánový vzhľad outfitu  šiat s čižmami pôsobí dievčensky až nevinne, čo podčiarkuje kombinácia s teniskami.  Pri voľbe zvrchnej časti  v podobe fialovej koženej bundy značky Philipp Plein s výrazným vzorom lebky na chrbte naberá tento look na odvážnosti,  ženskej rebélii a drzosti.

Čo všetko môžete vytvoriť rôznymi doplnkami, kombináciami prvkou outfitu  a štýlom koženej bundy,  deklarujú jednotlivé fotografie.  

Výsledný štýl, ktorý môžete dosiahnuť voľbou a kombináciou jednotlivých prvkov oblečenia môže pôsobiť  nežne dievčensky, romanticky , no svojím outfitom a vyžarovaním môžete docieliť výzor ženskej nezávislosti, hrdosti, akejsi provokatívnej ženskosti s nádychom rebélie a zároveň s nežnou pečaťou dievčenskosti.  A o to v tomto prípade išlo. 

Dievčenská provokatívna nevinnosť: jemnosť letných romantických šiat so športovým luxusným výzorom koženej bundy doplnená dievčenskými teniskami a špotovým glam vakom

Luxusný fashion štýl s odkazom ženskej sexi zmyselnosti sa snúbi s dievčenskou nevinnosťou nežných romantických šiat. 

Šperky od krétskej šperkárky, ručná tvorba dokonale okrášľujú tento výsledný romanticko-luxusný look. 

Share: