Zima ponúka rovnako ako aj iné ročné obdobia nespočetné možnosti kombinácií a voľby outfitov. Človek nemusí ostávať zaodetý v ponurej šedi, ktorá často krát na nás dlhé obdobie vykuká spoza okna. Pre ľudí citlivých a náchylných k ovplyvneniu dlhým inverzným zimným časom, môže byť začiatok jesene a zima spínačom k poklesu istej životnej radosti. Asi najčastejšie vidíme v tomto čase menej veselé pobiehajúce tváre a nefarebnú uniformitu. Ale čo sa tak trošku rozveseliť a zabaviť sa napríklad aj vo výbere oblečenia niečim sviežim, siahnuť po rozmanitosti a vymeniť každodennú zimnú šeď za niečo hravé? Čo takto napríklad dievčenský romantický zimný look? Pristane aj starším ženám, čo sa snažím deklarovať a nemusíte mať ani kučery, postačí dokonale úsmev a dobrá nálada. A tej je niekedy nielen v zimnom čase pramálo. 
What about this cute romantic girly oufit inspiration? Pretty gentle girly and cute look, isn´t it?  Do you like it? I felt myself very comfortable, yound and like a girl. No need nothink special, only smile and good mood is enough to embellish this outfit.

 

Pre tento outfit som sa rozhodla v jedno povianočné prechádzkové popoludnie. Zvolila som pulóver s krátkymi rukávmi tunikového strihu s kožušinkovou kapucňou, pod ním samozrejme dlhý rukáv v podobe nežného roláku s čipkovanými vloženými detailami a celkový dievčensko-romantický look som doplnila hrejivými pančuskami a košušinkou zateplenými rozkošnými čižmami ako z rozprávky Mrázik. Teplá bunda a ostatné doplnky, ktoré k zime patria, rukavice, šál, čiapka, všetky zvolené prvky sú rovnako farebne zladené k výslednému cielenému outfitu. Cítila som sa v tom príjemne dievčensky, nežne a mladistvo. Nazberanú čiapku s perličkami a zimnú bundu značky Gucci ste mohli zakúpiť na mojom e-shope myafashion.sk.

Share: