How to become the Queen of the beach

You can see my full hot swimsuit video here: https://www.youtube.com/watch?v=Dx27WkyVmg8

The hot sunny weather is already around the corner and you have to start to think to your summer outfit, especially think to the new swimsuits sexi trends. If you have enought courage and your figure is ready to shine on the beach (also you have enough time to do some body workout to be more sexi),  let´s start to take a look to the my sexi swimsuit beach inspiration for the Qeens of the beach ! With this amazing gold swimwear with jewelry swimwear gold body chain like wearing Rihanna or another beach stars, you will become absolutely unique stunning Qeen of the beach! 

Na nadchádzajúce leto rozhodne nenechajte nič na náhodu. Ak chcete byť kráľovnou pláže a máte dosť odvahy na to, zažiariť v sexi plavkách, tu je malá inšpirácia odo mňa. Prekásne unikátne celé plavky s transparentným stredovým pásom, kombinácia hnedej a zlatej so zlatým odleskom a metalickým zdobením v podobe akoby náhrdelníkových spôn s kamienkami, ktoré tvorí podstatnú spevňujúcu časť splavok, rozhodne zaujme každú plážovú krásavicu. 

Plavky pre budúcu kráľovnú pláže sú príťažlivé a sexi, na peknej postave obdivné pohľady rozhodne nenachajú na seba dlho čakať. Plavky sú francúzskej kolekcie, ktoré som na fotení mala v kombinácií s telovými retiazkami okolo pásu, zlatej ozdoby na ruku, čím plavky dostali ešte väčší šmrnc a nádych luxusu. Takéto doplnky, ktoré nosí napríklad aj Rihanna, kráľovná pláže, či iné divy, boli hitom sezóny minulého leta. 

Telové retiazky vyniknú pekne v kobinácii s elegantnými plavkami, príťažlivou postavou, opálenou pokožkou a nemajú obmedzenie ani ak sa nimi ozdobia odhalené časti tela, napríklad partie stehien alebo oblasti dekoltu. Ak si k takýmto plavkám vezmete dlhé priehľadné plážové šaty, či fashion plážovú šatku jemne prehodenú cez plecia, štýlové šlapky, okuliare, vytvoríte tak neprehliadnuteľný letný plavkový outfit, ktorý zaručene neunikne žiadnemu pohľadu a stanete sa kráľovnou pláže a leta. Tieto plavky si môžete zakúpiť na mojom e-shope MYAFASHION.sk tu https://www.myafashion.sk/http/www-myafashion-sk/damske-plavky/damske-bronzove-sexi-plavky 

Share: