Najzaujímavejšie prehliadky Paris Fashion Weeku – Saint Laurent , 24. september 2019, kolekcia Jar / Leto 2020

V mesiaci september a október sa preklápa módny maratón do svojej záverečnej fázy a po Milan Fashion Weeku sa zrak módnych expertov upína smerom na Paríž. Paris Fashion Week ako obvykle ponúkol zaujímavé módne predstavenia v podobe najslávnejších ikonických značiek. Pozoruhodné mómenty z preliadkových mól Paris Fashion Weeku si môžete pozrieť v predchádzajúcich článkoch  a v tejto časti na pokračovanie sa pozrime na značku YVES SAINT LAURENT. 

zdroj: beautifulmag-lifestyle com

Módny návrhár ANTONY VACCARELLO ponúkol v najnovšej prehliadke kolekcie pre sezónu Jar / Leto 2020 klasický Yves Saint Laurent okrášlený  jemnými krivkami s výletmi do Ruska a Marakešu. Udal nový trend pre nasledujúcu letnú sezónu –  kraťasové obleky, ktoré sme mohli vidieť aj v kolekciách predchádzajúceho Milan Fashion Weeku. 

Nočná obloha a pouličné tlmené svetlá dopadajúce na dažďom premočenú podlahu otvárali túto show v magickom prostredí v blízkosti Eiffelovej veže . 

ZNOVUZRODENIE SMOKINGU

Touto zmyselnou show chcel dizajnér Antony Vaccarello vzdať hold smokingu (večernému saku),  čo vynikajúco podčiarklo zvolené prostredie.  „Začal som so štruktúrami a všetkým veľmi tmavým. Ťažké leto, ťažké zdobenia a farby nie príliš svetlé. Viac tmavozelené, ťažká zlatá. Chcel som dať kolekcii nový aspekt leta“. Vyjadril sa v rozhovoroch módny dizajnér značky Saint Laurent Antony Vaccarello.

zdroj obrázkov: Vogue com

Ostatné fotografie a videá si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista

A bolo to vidieť. Kolekcii dominoval jemný zamat, hrubá koža a výšivky na šatách z transparentných materiálov. Modelky predviedli rôzne variácie smokingu aj v podobe šiat, v tradičnej kombinácii s košeľou, no inovatívnou cestou.

zdroj obrázkov: reuters. com

NOVÝ TREND – ŠORTKOVÉ OUTFITY, KRAŤASOVÉ OBLEKY

Objavila sa novinka, šortkové outfity, trend pre nasledujúcu sezónu. No celá kolekcia niesla ženský nádych so sofistikovanými prvkami a spôsobom prevedenia.

zdroj obrázku: Vogue com

zdroj obrázkov: reuters. com

Finálnou hviezdou bola top modelka 90. rokov Naomi Campbell, ktorej chôdza po móle  v sexi  kostýme bola neprehliadnuteľná.

zdroj obrázku: Vogue com

V hľadisku sedela modelka Cindy Crawford, ktorá si prišla pozrieť svoju dcéru predvádzajúcu na móle typickým  dynamickým walkingom, modelku Kaia Gerber.

zdroj obrázku:  zimbio com

Nechýbali ani ostatné celebrity ako šarmantná herečka Andie MacDowell.

zdroj: gotceleb com

Ostatné fotografie a videá si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista

Sleduj ma na:

2 Instagramy:   myamirell , 

                            mya_mirell

Facebook:        Mya Mirell Fashionista, 

                           Mya Mirell 

Share: