Sexi Glam Outfit in Faith collection – Milan Fashion Week /Milano Moda Donna –  22. – 27. february 2017 

My last shooting during the famous Milan Fahion Week in Faith collection – luxury mark, end of february 2017.

As a big fashionlover and fashionista I chose some various outfit and here is one Sexi Glam Outfit  from my stay on Milan during the Milan Fashion Week. I met there famous people, new interesting faces ,  new photograhpers –  streetstyle photographers and photographers working for famous magazines, which I am in contact now and we can cooperate in the future.  The full outfit video  you can see here:  https://www.youtube.com/watch?v=cqevhZPlUcQ  Enjoy ! 

Milano Fahion Week – Milano Moda Donna – Prehliadka Kolekcií Ženskej Módy,  je najočakávanejším momentom v medzinárodnom módnom systéme a priemysle. Konali sa tu  prehliadky zvučných módnych domov. Na tento módny event som sa ako dlhoročná milovníčka módy veľmi tešila.   Ako správny fashionista som sa rozhodla pre zopár outfitov a spojila som tento týždeň s oslavou módy v pravom slova zmysle – spojila som prácu fashionbloggera s prácou modelky a nafotila som aj napríklad tento zaujímavý Sexi Glam Outfit v luxusnej kolekcii Faith. Fotenie bolo zábavné aj keď na niektoré zábery ešte „uzimené“. Video celého outfitu si môžete pozrieť tu, príjemnú zábavu! : https://www.youtube.com/watch?v=cqevhZPlUcQ

Svetové týždne módy sú pre milovníkov módy a módnych expertov vždy nezabudnuteľným zážitkom. Pre kultových milovníkov módy je to skutočný pôžitok, ktorý si nesmú nechať ujsť. A preto som si toto podujatie rozhodne nemohla nechať ujsť ani ja. Okrem módnych prehliadok, na ktoré som sa veľmi tešia a bola zvedavá, je tu šanca, že môžte stretnúť niektorú svetovú celebritu, či osobnosť z módneho sveta.Počas Milánskeho týždňa módy som spoznala množstvo nových ľudí, zajímavé nové tváre, fotografov, streetstyle fotografov a tých, ktorí pracujú pre známe magazíny. Osobností na tomto módnom podujatí bolo veľa a rozhodne mi tento týždeň priniesol množstvo nových zaujímavých kontaktov, spomienok a zážitkov, s ktorými sa črtá do budúcna nejaká prípadná kooperácia.

 

Share: