Are you searching for ways to look sexy but elegant ? No problem, it is possible to combine both. One of the best ways to look sexy but elegant is by wearing a pair of heels. But be carefull if you wear them occasionaly not to broke your legs ! Nothing screams sexy but elegant like red lipstick. It looks absolutely wonderful with a black dress. Straight your hair – If your hair is long enough, putting it into a chignon looks very chic or smooth it! Another tips you may look sexy and elegant is wearing the gloves, pencil skirt, long elegant dress, glasses….here is one of my summer ouftit.

Hľadáte štýl ako vyzerať sexi a elegantne zároveň? Nie je vôbec problém skombinovať oboje a vytvoriť tento look. Najistejšou voľbou, ako sa dostať do tohto looku sú zaručene opätky. Opatrne ale v prípade, že ste len ich  občasná nositeľka, aby ste si nezlomili nohu. Ďalším prvkom, ktorý zapadá do elegantného aj sexi looku je červený rúž. Absolútne úžasne vyzerá v kombinácii s čiernymi šatami.  Ako ďalší bod je: Vyžehlite si vlasy. Ak ich máte dostatočne dlhé, rozpustené či zviazané v elegantnom drdole vzadu na hlave vytvárajú chic elegantný look. Stačí už len zvoliť vhodné oblečenie a Váš look bude dokonalý. Ďalšími prvkami, ktoré môžu dotvoriť Váš sexi a elegantný look sú: rukavice, úzka tubová sukňa, dlhé elegantné šaty, okuliare….Týmto všetkým si viete dotvoriť a nakombinovať celkový Váš look tak, že sa stanete elegantnou a sexi dámou. Tu je môj príklad, sexi chic letného looku pozostávajúceho z  kombinácie krátkych nohavíc, blúzky, vysokých opätkov, vyžehlených vlasov a okuliarí.              

Barcelona shootingChic is about being fashionable and fashionable means that you’re not following every single trend. You’re blazing your own trails. You’re setting trends.
FASHION is ART and you are the CANVAS ….

Elegancia je o tom byť módny a módny znamená, že nesledujete, nekopírujete slepo každý jednotlivý trend.  Razíte si svoju vlastnú cestu. Nastavujete trendy. 

 

Share: