Slovak Fashion LIVE – fashion event, introduction, Day I. Look

19. októbra 2016 sa konal 4. ročník módneho podujatia Fashion LIVE s podtitulom Slovak Fashion Week Iniciative. Udalosť má za sebou jeden nultý a tri regulárne ročníky. Na začiatku sa na jej realizácii podieľal Slovak Fashion Council, ktorý neskôr zorganizoval svoju samostatnú verziu Fashion Weeku,  avšak bez módnych prehliadok.  Slovak Fashion LIVE sa konala v priestoroch Starej Tržnice na námestí SNP v centre Bratislavy, na ktorého 4. ročník som sa po prvýkrát v roli fashion blogerky vybrala aj ja. 

Na tieto dni som mala naplánové tri rôzne outfity, ktoré som zvolila práve na toto obdobie. Bolo trošku problém vyberať, lebo šatník ponúkal bohaté kreácie, no finálne rozhodnutie padlo pre tieto.

Slovak Fashion Week takes place every year in october and me as a fashion blogger could not be missing. This was my first time attending Fashion LIVE in Slovakia in the role of fashion blogger. Slovakia is famous for its textile production. There were shown the winter and summer colletions together on this fashion event. I chose three various outfits on this event and the first one for the day I. was this Gold elegant jersey oufit. If you want to see more photos of me, follow my portfolio page Mya Mirell: https://www.facebook.com/mirkamirkina/

The gold tight jersey dress with long sleeves and collar which perfect copy the women´s curves – perfect suitable for high slender figure with long legs and slim neck combined with bronze dress without sleeves from the rough like knited jersey material. This bronze sleeveles upper part perfect goes together with the gold jersey dress not with the colour, also with the shape, cut and in combination with the bronze fine tights with tinny stripes, highheels ankle boots creates the perfect elegant chic oufit.

Môj prvý outfit na deň zahájenia slovenského módneho podujatia pozostával zo zlatých pulóvrových šiat z jemného materiálu so stojáčikom a dlhým rukávom a bronzovej vesty s masívnym rolákom. Tieto šaty obľubujem, pretože sa príjemne nosia, lichotia postave, kopírujú ženské tvary. Ideálne sa hodia na štíhlu vysokú figúru s dlhým krkom, nohami a útlym driekom aj vďaka svojmu strihu a dĺžke po kolená. K týmto šatám ako elegantnejšiu verziu kombinujem bronzovú vestu s pleteným vzorom na frontálnej časti, na zadnej je riešená vo vzore hladko-obratko,  so zeleným metalickým odleskom, bez rukávov a masívnym rolákom.  Ten je na tomto zaujímavom kúsku tá akcentujúca čast, vytvára dojem,  akoby ležérne padal svojou gravitačnou ťiahou na oblasť kľúčnych kostí.  Tento kúsok bolo možné si zakúpiť na mojom e-shope MYAFASHION.sk a bol v ponuke aj v svetlej zlatej farbe. Tieto dva prvky spolu dokonale ladia nielen farebne, ale vyzerajú ako jeden prvok odevu. V kombinácii so zlato bronzovými jemne prúžkovanými samo držiacimi pančuchami a členkovými fashion čižmičkami vytvárajú zaujímavý elegantný výrazný outfit. K tomu už len doladiť šperky v zlatom štýle, vlasy a make-up a ženský chic outfit je na svete.

Športovo-elegantná verzia tohto outfitu spočíva v dizajnových topánkach na hrubej podrážke s časťami svarowských kameňov  talianskeho dizajnu, ktoré sú úžasné pohodlné a jemného jelenicového saka s previazaním v páse –  pre zimnejšiu verziu a oživenie v ťavej farebnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share: