Milan Fashion Week – Moda Donna, 20. – 26. február 2018, jeseň/zima 2018/19 

Ďalší článok v najčítannejšom slovenskom denníku Nový Čas o tom, aké celebrity som zachytila opäť na preslávenom Milánskom týždni módy – Milan Fashion Week, Móda Ženy  (20. – 26. február 2018).  Viac sa dočítate tu:  https://www.cas.sk/clanok/669563/slovenka-miroslava-sa-zucastnila-milanskeho-tyzdna-mody-dceru-cindy-crawford-pristihla-so-starsim-muzom/

Videá z módnych show, zo zákulisia, street style, zachytené celebrity si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista, kde publikujem tiež albumy ohľadom každého Milan Fashion Weeku.  Modelka Kaia Gerber – dcéra slávnej topmodelky z 90. rokov Cindy Crawford po prehliadke značky Prada – február 2018. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.

Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová, ktorú som stretla na prehliadke značky Laura Biagiotti. Video z módnej show si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista, článok o kolekcii jeseň/zima 2018/19 nájdete na tomto blogu. 

 

Modelka Gigi Hadid predvádza kolekciu Alberta Ferretti pre jar/leto 2018. Video tiež nájdete na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista. 

 

Modelka Bella Hadid predvádza kolekciu Alberta Ferretti pre jar/leto 2018. Video tiež nájdete na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista. 

 

Prehliadky značky Prada sa zúčastnili mnohé celebrity – o tom sa viac dočítate v ďalšom článku na tomto blogu, ako aj americký herec známy z filmu Krotitelia Duchov – Ghost Busters, Bill Murray. 

 

Speváčka Rita Ora zavítala medzi početných fanúšikov, niektorí boli až z Kanady aby sa s nimi odfotila, či rozdala podpisy. Viac – čítaj článok celebrity na prehliadke značky Prada. 

 

 

 

 

 

 

Share: