Street style Milan Fashion Week – 18. – 24. september 2018, Móda Ženy,  Jar/Leto 2019 , Alberta Ferretti, Prada, Moncler, Fendi

ALBERTA FERRETTI, FENDI, PRADA, MONCLER 

Svetové týždne módy ako to býva zvykom prilákajú štýlových módnych expertov, fashionistov z rôznych kútov sveta.  Milan Fashion Week konaný v septembri 2018 pritiahol množstvo celebrít, predviedli sa štýloví bloggeri a v uliciach nastalo farebné a živé módne divadlo. Pozrime sa na zaujímavé outfity, ktoré som počas tohto týždňa módy zachytila v uliciach ja podľa jednotlivých prehliadok. Ostatné fotografie nájdete v albume Milan Fashion Week – september 2018, videá tiež na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Videá.

ALBERTA FERRETTI

Na prehliadke značky Alberta Ferretti sa to okrem celebrít, ktoré prišli na módnu show hemžilo zaujímavými a farebnými lookmi štýlových fashionistov. Samozrejme najznámejšie celebrity prišli oblečené v poslednej kolekcii Alberta Ferretti z februárového Milan Fashion Weeku určenej pre túto sezónu – jeseň/zima 2018-19. Bolo to však obdivuhodné a náročné, vydržať v tých modeloch. Kolekcia obsahovala overaly, flitrované overaly, kabáty, klobúky, rukavice a čižmy a teplota sa v ten týždeň módy šplhala až k 35 stupňom. Niektoré celebrity pri fotení pre prítomných fotografov sa teda poriadne zapotili. 

CHIARA FERRAGNI – momentálne najúspešnejšia svetová  módna influencerka, blogerka, podnikateľka, talianska a medzinárodná hviezda prišla oblečená v zlatom flitrovom komplete od Alberta Ferretti, kolekcia jeseň/zima 2018-19 a takto zapózovala fotografom. Video z jej príchodu spolu so sestrou a fotenie si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a tiež na instagrame mya_mirell. 

Známa poľská blogerka prišla na prehliadku značky Alberta Ferretti odetá celá do žiarivých farieb. Tamara býva centrom pozornosti a záujmu prítomných fotografov.  Objavuje sa aj medzi najlepšími street style outfitmi z módnych týždňov, o ktorých informujú  svetové módne magazíny a weby. Takto som ju zachytila ja. Tamara je veľmi pekná a príjemná mladá dáma.

TAMARA GONZALEZ je veľmi milá, rada sa s ňou porozprávam a tentokrát sme si urobili aj takúto fotografiu. 

Talianska módna ikona ANNA DELLO RUSSO má rada najextravagantnejšie vychytávky od módnych domov, minišaty, sexi strihy a jej chudá postava si to môže dovoliť. V takomto modeli mini šiat s leopardím vzorom, ktorý je trendový aj pre sezónu jeseň/zima 2018-19,  zapózovala fotografom. 

Známa influencerka, hudobníčka CAROLINE VREELAND,  instagramová  hviezda, prišla na prehliadku značky Alberta Ferretti vo  fialovom modeli z februárovej kolekcie pre sezónu jeseň/zimu 2018-19. Jej fotografia sa objavila medzi najepšími outfitmi v magazíne Elle ako the best street style from Milan Fashion Week, link je tu: https://www.elle.com/fashion/street-style/g23335246/the-best-street-style-from-milan-fashion-week/?slide=94

Tento model sa mi konkrétne z kolekcie Alberta Ferretti pre túto jeseň  veľmi páči. Caroline takto svedčal a v čižmách, klobúku a kožených rukaviciach vydržala  pózovať pre fotografov aj pri vysokých teplotách a ešte pritom vtipkovala.  Video si môžete pozrieť na facebook stránke Mya Mirell Fashionista, kde hovorí, že jej je veľmi horúco. 

Na túto prehliadku prišli aj medzinárodní influenceri, módni trendsetteri, ikony ako LINDA TOL. Jej look sa objavil aj medzi najlepšími outfitmi z milánskeho týždňa módy aj v magazíne Marie Claire com.

a influencerka CAROLINE DAUR s takmer 2 miliónmi sledovateľov na instagrame.  Caroline Daur sa objavila aj v magazíne Vogue medzi najlepšími street outfitmi z Milan Fashion Weeku. Aj s takýmito fotografmi, ktorí fotia do svetových magazínov sa počas týždňov módy stretávam, fotografiu z Vogue nájdete v tomto linku: https://www.vogue.com/slideshow/milan-fashion-week-spring-2019-street-style#126

Tiež sa objavila aj v magazíne Marie Claire a Elle com , link je tu: https://www.elle.com/fashion/street-style/g23335246/the-best-street-style-from-milan-fashion-week/?slide=100

Krásna modelka mi zakývala do objektívu, len som to pri nej nestihla zachytiť. Jej fotografia sa objavila medzi najlepšími outfitmi z Milan Fashion Weeku aj v magazíne Elle, pripájam link: https://www.elle.com/fashion/street-style/g23335246/the-best-street-style-from-milan-fashion-week/?slide=103 

FENDI

Prehliadka značky Fendi púta už z ďaleka pozornosť. Celá ulica je zaplnená fotografmi, ktorí sa snažia zachytiť najlepší záber štýlových módnych fashionistov. Na tejto prehliadke sa ich veru vyskytuje vždy veľa a najzaujímavejšie sú takéto módne kreácie  značky Fendi. 

Invencia módnych expertov nemá hraníc a v uliciach môžete vidieť krásne farebné módne divadlo.

Dlhé šaty a hýrivé farby zaplavujú počas Milan Fashion Weeku ulice Milána. 

Japonské módne ikony, modelky, DJ-ky, influencerky nechýbali ani na prehliadke značky Fendi odeté v jej kolekcii. 

Zaujímavý Fendi outfit s ponožkami a sandálami.

Aj muži bývajú štýloví. Farebný pánsky look zažiaril na prehliadke značky Fendi.  Ostatné fotografie si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista a albume Milan Fashion Week – september 2018. 

Prišiel aj americký milionár JAMES F. GOLDSTEIN. Ako milovník módy, krásy a architektúry nechýbal na viacerých prehliadkach. 

PRADA

Paolo fashionstreet fotograf v akcii zachytáva módnu influenerku  CAROLINE DAUR odetú v kolekcii Prada z februárového Milan Fashion Weeku, jeseň/zima 2018-19. Prada predstavila vo februári 2018 krikľavé farby a vyšla so štýlom athleisure  – čítaj v predošlom článku Trend athleisure opäť na vrchole. 

MONCLER 

Obdivuhodné bolo vydržať na prehliadke v zimnej kolekcii značky Moncler. Konala sa síce vo večerných hodinách,  ale teplota bola stále okolo 28 stupňov ešte o šiestej hodine večer. Ja som mala čo robiť v šatách na ramienka a tak ma zaujali skutoční módni experti, ktorí neváhali prezentovať značku Moncler v neštandardne horúcom letnom septembri. 

 

 

Share: