Milan Fashion Week a svetové týždne módy vo všeobecnosti pritiahnu vždy množstvo štýlových ľudí, fashionistov, blysnú sa tam svetové módne ikony, celebrity, blogeri a ľudia spätí s módou. Prebieha skutočná oslava módy a prehliadka štýlových outfitov. Prinášam Vám najlepšie looky z ulíc Milána z druhého prehliadkového dňa Milan Fashion Weeku – prehliadka značky Gucci, 21. február 2018. Najväčšiu pozornosť vzbudili japonské ružové dvojičky, ktoré zaujali všade, kde sa pohli. Hviezdili počas celého týždňa módy v podobne ladených farebných kreáciách. Tieto modelky, DJ-ky z Tokya menami Ami (Amiaya) a Aya (Amiaya) sa aktuálne objavili aj v magazíne Vogue Japan. Viac fotografií si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v albume Milan Fashion Week – február 2018. Video street style pred prehliadkou značky Gucci aj s týmito zaujímavými dvojičkami si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista v kategórii Video tu: https://www.facebook.com/mirellfashionista/videos/1573629682744645/.  Všetko ohladom Milan Fashion Weeku nájdete aj na instagram profile mya_mirell. 

Gucci outfit – trblietavá farebná sukňa

V uliciach prebiehali aj takéto akcie – rýchle kreslenie portrétov či módne reportáže. Hneď pri príchode na túto show oslovili aj mňa na módnu reportáž a zhodou okolností som si tiež vybrala ružový outfit. 

modelka z prehliadky značky Gucci si zapózovala v outfite Gucci aj na ulici a v rozhovore so známou street fotografkou Tamu McPherson

Flitre, klobúky, šialené outfity, to všetko je možné vidieť v uliciach Milána počas týždňa módy tých najvychytenejších prehliadok, k akým rozhodne Gucci patrí.  A prečo nie? Aj takto dokážu fashionisti upustiť uzdu svojej fantázii. Značka Gucci je známa svojími nekonvečnými a šokujúcimi ideami, módnymi kreáciami a samotná módna prehliadka býva viac módnou show hrajúcou na zmysli. Prítomní diváci sa majú vždy na čo tešiť a to isté sa deje aj v uliciach, kde môžete vidieť zaujímavé až šialené módne outfity,  prebieha módne divadlo.  
Aj muži bývajú štýloví. V uliciach prebiehajú módne reportáže, fotenia a natáčajú sa videá. Podobne som bola oslovená aj ja tentokrát pred prehliadkou značky Gucci zrejme vďaka celoružovému outfitu a make-upu. 

Podobný rozhovor som absolvovala aj ja, lebo môj outfit celý zladený v ružovom s ružovým make-upom zaujal módnych reportérov.

Share: