Károvaný oufit nielen na jeseň –  Mya Mirell inšpirácie

Trendy káro roku 2017 je stále obľúbené a v kurze aj v roku 2018 tak v šedom, ako aj vo farebnom prevedení. Po červenej a vínovej farbe je  túto jeseň v kurze žlté káro,  ako sme mohli vidieť na milánskom a parížskom týždni módy.  Možnosti a variácie ako skombinovať trendy káro sa ponúka viac, predstavím vám zopár tipov v mojom podaní. V prvom prípade som zvolila šedý károvaný outfit zostavený z károvaných nohavíc značky  Dsquared2  s dlhou vzdušnou blúzkou asymetrického strihu s podšitím a  károvanej vesty. Vhodným doladením doplnkov k tomuto základu môžete vytvoriť rôzne vyzerajúci finálny look.

Ak chcete byť na vysokej nohe a za dámu a tenisky vám nejako nesedia, zvoľte lodičky. Kabelka a lodičky pri tomto type vytvoria nenútenú eleganciu, ktorú

môžete docieliť s trendy károm. Nie je nutné zachovať rovnakú farebnosť doplnkov. Vyskúšajte obmeniť nejakú časť károvaného kompletu, nohavice alebo spodný top, môžete sa pohrať aj s jeho farbou. Nebojte sa kombinovať aj rozdielne vzory, či materiály, výsledok môže byť veľmi zaujímavý. Viac sa dočítate v článku Jeseň a káro – kárované outfitové inšpirácie. 

Kárované nohavice značky Dsquared2 s priehľadnou vzdušnou blúzkou s podšitím, tentokrát s blúzkou nedbalo zastrčenou na voľno s bočným uzlom. Blúzka má asymetrický strih, je veľmi variabilná a dá sa nosiť navrch alebo dovnútra, prípadne s uzlom na boku.V kombinácii s predĺženou vestou s dvojradovým zapínaním s elegantným previazaním v páse v bledošedej farebnosti sa jednotlivé prvky outfitu výborne dopĺňajú. Blúzka je biela ako jemný prúžok kára a vo výsledku sa kombinujú iba tri farby, čo je ideálne. 

K vytvoreniu športového štýlu si môžete zvoliť tenisky, ja som zvolila dievčenské popísané tenisky, ktoré nezakrývajú členok v tomto prípade, v ďalšom mám tenisky členkovej výšky talianskej značky Igi & Co  šedostrieborné, čiže opäť výborne ladiace.

Športová trendy ležérnosť pri tomto tipe outfitu pozostáva z tenisiek. Opäť dôraz sústredený na mini detaily ako blúzka ponechaná vonku a zámer na ponožky s efektným bielym volánikom. Môžete zvoliť športovú kabelku, batoh, kľudne aj v inej výraznej farbe. Taktiež zmenou topu za farebnejší do farebnej jesene dodáte výslednému vzhľadu na živosti, ak doladíte k tomu ponožky, či kabelku,  aj na hravosti. Môžete pridať prechodný trench coat, jemný kabát v károvanom prevedení, invencii sa medze nekladú. Netreba sa báť skúšať kombinovať rôzne časti outfitu. Jeseň je na vrstvenie a kombinovanie ako stvorená.

Keďže nohavice sú mrkvového strihu dĺžky nad členky, nechala som vyniknúť drobný detail, ponožky. V tomto prípade šedé s bielym volánikom. Detaily vedia byť efektné, môžete vďaka nim pritiahnuť pozornosť k výslednému outfitu, teda urobiť ich samotným akcentom. Kladením dôrazu na detaily dokážete outfit oživiť a dať mu netradičný look. 

Pozornosť venujte aj drobnostiam ako sú ponožky. Jemným kontrastným vzorom avšak ladiacim s teniskami či odtieňom prúžku v káre môžete vytvoriť malý akcent pozornosti vo vašom výslednom looku.

Tretí typ outfitu je károvaný šedý kostým s bledoružovou blúzkou a biznis štýl. Na pohodlné chodenie pokojne zvoľte tenisky, pre elegantnejší vzhľad lodičky. Outfit môžete kombinovať s rôznymi doplnkami – pohodlnými či vysokými topánkami, kabelkou a tiež vrchným ďalším dielom, kabátom.

 

 

 

Mya Mirell

myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: