Party vianočné make-up a vlasové tipy plné inšpirácií, ktoré s radosťou vyskúšate

Či už ste disco gliter fanúšik alebo milovníčka očných liniek, tieto vianočné make-up a vlasové party looky budú pre vás zaručene inšpiratívne.  A hoci sme tento rok nemohli pobozkať nového nápadníka pod imelom a vyzerať pritom absolútne fantasticky, ani predviesť náš najnovší party rúž rodine a priateľom, doprajme si radosť s vianočným líčením a vlasovými trendami.

Tu sú zaujímavé party sezónne make-up tipy pre inšpiráciu a ten najlepší pocit zo starostlivosti o seba, ktorý predsa tak potrebujeme a milujeme.

SNEHOVÁ VLOČKA  ČI  ĽADOVÁ KRÁĽOVNÁ

S troškou glitrov netradične použitých na obočie, ktoré zvýrazníme vyčesaním dohora, so zimným odtieňom blond vlasov, prirodzeným make-upom tváre rozžiareným rozjasňovačom , môžete vyzerať ako ľadová kráľovná. K tomu už len zimná červeň na líčka a chladné do oranžova sfarbené šťavnané pery. 

Dôraz na obočie môžu ľadové kráľovné vytvoriť s vločkovými trblietavými linkami a rozmazaním za pomoci štetky, alebo priamo s chladnými oceľovými trblietkami a fixatérom, ktorý nanesiete pod ne.

VIANOČNÁ TRBLIETAVÁ DIVA

Rusovlásky s červeňou líc na prirodzenom make-upe cez ktorý presvitajú pehy, môžu okoreniť svoj vianočný look odvážne glitrami.  Tie aplikujte pokojne na celú plochu pohyblivého viečka až pod obočie. Tečúce glitre po vonkajšom kútiku oka skĺznu plynulo do stredu líc a vytvoria tak dramatický party look.

Môžete použiť aj zlatú ceruzku v kombinácii s očným tieňom, ktorou zvýrazníte vnútorné kútiky očí a stred pier. Na rozžiarenie špičky brady, nosa a nad lícne kosti použite chladný tón rozjasňovača, alebo bielo-strieborný očný tieň. 

DYMOVÉ ELEGANTNÉ LÍČENIE GIGI HADID

Nechajte sa inšpirovať lookom modelky Gigi Hadid, ktorej kúzlo spočíva v kontúrovaní tváre a očných tieňov. Dymové líčenie je docielené zmiešaním šedo-hnedých tieňov rozmazaných do stratena. Nezabudnite aj na spodné viečka. Môžete potiahnuť líniu spodného tieňa šikmo nahor a prepojiť tak vrchný tieň , čím vytvoríte mandľové oči.  To isté urobte pod lícnymi kosťami ale s kontúrovacím púdrom. K finišovaniu looku jemne poklepkajte zlatý trblietavý tieň pozdĺž viečok, do vnútorného kútika oka a  do stredu nad srdiečko pier.  Nezabudnite zapracovať make-up na oblasť krku a dekoltu, čo bolo v tomto prípade opomenuté.  

INŠPIRÁCIA V ZLATEJ

Na sviatočné dni môžete vyskúšať dramatické líčenie očí s tmavými tieňmi a dymovými hnedými odtieňmi rozotretými do stratena. Čerešničkou tohto make-up looku  je zlatá trblietavá linka aplikovaná na stred oka a pre efekt ako tečúca slza do stredu spodného viečka. Ako doplnky stačí použiť zlaté sponky, ozdoby do vlasov, šperky a vhodný slávnostný outfit. 

Expresivita , kreativita a oslava umenia v podaní zlatej múzy s prenikavými dymovými očami vhodná do spoločnosti  nadšencov umenia, na party oslavy fotografov, modeliek a módne večierky plné nadšených módnych duší.

Kombinácia červenej a zlatej alebo zelenej a zlatej farby očného make-upu  s dôrazom na hrubú výraznú očnú linku je tipom, s ktorým pri vianočných spoločenských akciách nikdy neprestrelíte. K tomu už len vhodne zvolený outfit a môžete sa posadiť priamo do blízkosti vianočného stromčeka, s ktorým budete náramne ladiť.  

PRIRODZENÝ LOOK SELENY GOMEZ 

Nádherný a prirodzený make-up look speváčky Seleny Gomez môže byť ďalším tipom vianočných sviatočných dní.  Držte sa  rovnakej neutrálnej farebnej palety pre pre líca, oči a pery. Dôraz sa kladie na prirodzene a zdravo vyzerajúcu pleť jemne oživenú tlmenými prírodnými odtieňmi. Brunetky s tmavými očami majú v tomto looku s červenými šatami vyhrané. 

EMILY IN PARIS LOOK

Ak vás zaujal vtipný mini seriál Emily in Paris, nechajte sa inšpirovať jej hlavnou aktérkou. Prirodzene vyzerajúcej pleti s čerstvými ružovkastými  líčkami, koralovými tieňmi na očiach, dominujú červené pery a výrazné husté obočie. Na podčiarknutie tohto looku zvoľte vypnutý drdol a vlasy elegantne upevnite od čela so zvýraznením šije.

Tie z nás, ktoré majú už v líčení nejakú tú prax, si s týmto dymovým make-upom baklažánovej farby vykúzlia dramatický a zároveň elegantný vzhľad. K party vianočnej nálade, ktorú charakterizujú stromček, ozdoby a samé ligotavé nádhery všade navôkoľ, zvoľte glitrovú očnú linku ako čerešničku tohto looku. Jemné dymové vínové pery s  červeňou iba v ich strede vytieňované dúhovo do stratena,  dodajú tomuto looku ešte viac na dramatickosti s dôrazom vážnosti elegancie. 

VIANOČNÉ PARTY VLASOVÉ TRENDY

Ozdoby v čase vianočnom môžu byť  nielen na stromčeku, ale môžete ich zapliesť taktiež  do vlasov. Korálkové a kamienkové vlasové ozdoby, spony a sponky môžete nahusto zastrčiť do jemne zapleteného vrkoča, alebo nimi ozdobiť pás vlasov na ktorejkoľvek časti hlavy. 

Na party vianočné a silvestrovské večierky sa hodia dokonale vlasové farebné spreje s flitrami, flitrové ozdoby, ktoré môžete husto aplikovať na rozpustené vlny alebo na zapletané vrkoče a drdoly.

Vtipnou kreatívnou vlasovou inšpiráciou je aplikácia flitrov a ozdôb priamo na cestičku vlasov. 

Snehové vločky nemusia padať iba za oknom , ale  môžu takto krásne zdobiť vašu jemne zvlnenú hrivu.

Biele, strieborné, zmrznuté ihličie a vetvičky sú v zime nielen vonku a na okne, ale aj vo vlasových kreáciách  vynaliezavých slečien. 

Svoje čaro urobia aj korálky, s ktorými sa môžete vo vlasoch vyhrať na rôzne spôsoby a vytvoriť napríklad aj korálkové vlasové pramene a chvost. 

EXTRAVAGANCIA PRE UMELECKÉ DUŠE

Absolútnou extravaganciou pre odvážne party kreatívne duše sú rôzne umelecké čelenky, čiapky, výrazné ozdoby, expresívne zdobené korunky s vianočným motívom, ktoré môžete jednoducho zastrčiť do vlasov alebo zasadiť ako korunku.  Môžete zvoliť aj výrazný make-up a očné tiene v zelených vianočných farbách. Toto už je ale skutočná pastva pre umelecké duše, ktoré sa neboja experimentov. Využité na prípadné fotenie, do spoločnosti módnych a umelecky naladených ľudí, ktorých spája rovnaká tematika a party expresívny vianočný dress code. 

Zdroj obrázkov: pinterest

Sledujte Facebook stránku blogu s názvom : Mya Mirell Fashionista a Instagram: mya_mirell . 

 

Share: