Na špeciálne príležitosti ak chcem zažiariť, zvolím elektrizujúci make-up a svieži outfit ladený k týmto letným sviežim vibráciám. Osobne mám farby na sebe, v šatníku a farebný make-up veľmi rada a preto ho rada a často aplikujem. Tento farebný make-up vynikne krásne na opálenej pleti a ak máte s maľovaním trošku praxe,  netrvá dlho. Na moju narodeninovú party som zvolila tento svieži šťavnatý  až dievčenský look v kombinácii s ružovým outfitom, vysoké opätky nesmeli chýbať , sexi look s romantickými kučierkami. Zlatá, fuchsiová a fialová sú základné farby tohto make-upu, k tomu dve linky ťahané na vonkajšom kútiku oka pre veľký otvorený typ očí –  jedna trblietavá fuchsiová nad čiernym chvostíkom. 

Použité produkty: Kiko Miláno – fuchsiová, Dior – aktuálne jediný najtrblietavejší zlatý tieň na trhu, ktorý ak použijete na mokro docielite aj kovový lesk (podobné som zháňala potom, čo prestali vyrábať od Gosh v sklených mini dózičkách trblietavé tiene), Urban Decay – ružovofuchsiová trblietavá linka, Wycon linka trblietavá, priehľadnú môžete dať na spodný očný fialový tieň od značky Pupa, ktorý sa tým zvýrazní, čierna linka Bourjois, zlaté a bronzové tiene Dolce and Gabbana, môžete dať na dlhšiu trvanlivosť podklad pod očné tiene – pod trblietavé dávam od značky Zoeva – Eyeshadow Fix Pearl Long Wear, ktorý sa mi jediný osvedčil ako 24 hodín trváci.  

Make-up ja používam na moju mastnú stále sa lesknúcu pleť so sklonom k akné aj v tomto veku značku Margaret Astor, ktorý je tiež rokmi overený, dlho vydrží, nezvýrazňuje póry, optimálne kryje, nepôsobí ťažko ale prirodzene na môj typ pleti. Krásnej čistej pleti postačí bronzové opálenie a možno iba nádych bronzového púdru, dotyk slnka, poprášenie farbou na líčka a highliterom na zvýraznenie potrebných partií.  Šprirála, ktorá ma zaujala a robí prekrásne dlhé mihalnice je od mojej tiež obľúbenej značky Gosh Boombastic v kombinácii s Avon True Color Super Shock. 

Viac – videá a ostatné fotografie sú publikované na  facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista, instagrame mya_mirell a youtube kanáli mya mirell.
Mya Mirell
myamirell.eu
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
Share: