Na slovenské módne podujatie fashion LIVE som zvolila výrazné zlatozelené oči s farebnou flitrovanou linkou. Ako tieň pre hlavnú plochu viečka som použila zlatý trblietavý tieň od Dior, predtým podklad proti roztieraniu tieňov a na fixáciu od Zoeva – pre flitrované očné tiene (existuje aj druhý typ pre matné očné tiene). S týmto podkladom som maximálne spokojná a mám ho odskúšaný od rána do polnoci počas Milan Fashion Weeku a tiene bez problémov držia, líčenie očí je neporušené po celý čas. Zlatý výrazne ligotavý tieň možno použiť aj na mokro, naniesla som ho iba jemne na strednú časť viečka, inak som ho skombinovala so zeleno-modrým tieňom značky Wycon. Do vonkajšieho kútika oka som naniesla tmavozelený až do čierna tieň značky Sephora skombinovaný so zeleným tieňom Bobby Brown a chvostík vedúci k spánkovým kostiam som vytieňovala jemne s tyrkysovým tieňom od Puppa glitter ombretto odtieň 004. 

Výrazná očná trblietavá linka je od Nyx – zelený trblietavý prášok aplikovaný s lepidlom Nyx po celej dĺžke oka, vo vonkajšom kútiku kombinovaná s tmavomodrou flitrovanou tekutou linkou. Na spodné viečko som naniesla trblietavý zelený tieň veľmi jemne od Gosh, pretože mám posledný kus (ktorý už nevyrábajú a neexistuje žiadna podobná úžasná náhrada, ktorá by sa mu žial vyrovnala) a  do vonkajšieho kútika mačaciu rovno ťahanú linku tmavým tieňom  Sephora. Zafixovala som to trblietavým gélom Paint Glow zelenej farby. Špirály sa mi osvedčili od začiek Gosh   Boombastic volume XXL a Avon Super Shock, ktoré robia nádherne dlhé riasy, najmä keď nie sú zničené častým líčením.  

 Originálnu nezmenšenú fotografiu a video tohto looku nájdete na mojej fan stránke na facebooku – Mya Mirell.  Vlasy som zvolila hladké, vyžehlené a objem docielila vlastnými dlaňami,  na ktoré som namotala pár prameňov, čo sa mi však za krátko začalo mierne vlniť. 

Mya Mirell
myamirell.com
Facebook:    Mya Mirell Fashionista
Instagram:  myamirell, 
                      mya_mirell
youtube:      mya mirell 
Share: