Pretty amazing streetstyle outfit inspiration from New York fashion week 2017
source of pics: popsugar.com text: Mya Mirell

New York fashion week priniesol skutočne úžasné uličné módne divadlo. Módni fotografi, fashionbloggeri, paparazzi, novinári, či jednoducho ľudia inšpirovaní a zanietení módou sa mali veru na čo pozerať. Vybrala som zopár príkladov, ktoré očarili mňa a možno sa zapáčia aj Vám. Ja som napríklad užasnutá z tejto farebnej kombinácie a voľného takpovediac nadrozmerného štýlu. Veľmi sa mi páči ten dojem grácie, voľnosti ale aj elegancie, ktorý tento model práve svojím dojmom, že je o tri čísla väčší, vytvára. Rovnako úžasná je aj farebná kombinácia. Srší z nej doslova radosť a živosť a to v tomto období do očí bijúca. Také pouličné svieže potešenie oka. Vždy som bola zástankyňa farieb a hlavne žiarivých farebných kombinácií, lebo o tom je život. Prezentujú radosť zo života a to mnohým ľuďom (ktorí by ani vlastne nemali žiaden problém) chýba a chodia častokrát   šediví, nevýrazní a uzatvorení v čiernej farbe svojho duchovného smútku. A to doslova, niektorí zo zásady. Oblečenie dokáže veľa povedať aj o stave našej mysle, chvíľkovej nálade, či mentálneho nastavenia. Skúsme sa  „nadýchnuť života“ aspoň raz a osviežiť svoju myseľ ! 

I am amazed by this wonderful outfit of New York fashion week 2017 – amazed of colors and this wide over-sized look. I´ve allways loved the pretty fresh color combination, vivid, lively, because they present life. They present the enjoyment of life which many people miss (also people with any problems). They are allways ingrown in their own grey life and also enclosed in dark, black or grey color in generally – in colors of their own mental sadness. Let´s try to breath the life one day and refresh your mind!

Vojenský štýl s trochou elegancie je veľmi zaujímavou voľbou! Na módnych prehliadkach sa objavil niekoľkokrát a príkladom aplikácie v bežnom živote môže byť aj táto pouličná inšpirácia. Nenútená ležérnosť, ošumtelé tlmené prírodné farby, málo farieb, ale viac tónov, to  je pre vojenský štýl typické. Ležérna podstata je aplikovaná vo voľnej vojenskej bunde doplnenej prvkami v podobe čiapky, čo presne spĺňa tému military. Mužský princíp, ak neplánujete ísť doslova za vojačku, eliminujete voľbou opasku, zvýrazneným pásom, ženskou sukňou z elegantných alebo podobných materiálov, topánkami na vysokom opätku a ženskými doplnkami. Neváhajte kombinovať, vymýšlať a dopĺňať ! Tak sa vykľuje elegantno-vojenský štýl a môžete vyraziť .

Military style with elegance !

Military elegant style is very good and interesting choise! It will be visible on runnways many times and this is an interesting streetstyle outfit inspiration which you can try to wear. Informal causalness, natural undertone, less colors but more tints, this is tipical exactly for the military style. The casualness is aplicated in the military jacket with the cap, which is the men´s principle. If you are not conviced of  exactly girl-soldier style, you can eliminate it with the belt defines the slim waist, high waisted female skirt, tights, higheels and women´s accessories. Don´t hesitate to combine, create and make up your outfit. With this advices, your military elegant look is ready to wear !

Magická farebná kombinácia, ktorú by väčšina v duchu netipovala, že pôjde zosúladiť k sebe v takom fantastickom výsledku, je výhrou na plnej čiare. Spolu s materiálovou ľahkosťou saténu a „doklepnutím čiernou“ je výrazom  elegancie, expresivity, kreativity a módneho štýlu.

Magic combination of this fantastic colors creating glaring contrast certainly noone guess to get synchronize. Satin material with black underscore create elegant, expressive, creative and fashion look – the strike home.

 

Share: