Zima nám s radosťou kraľuje a  zahaľuje krajinu do snehobielych prikrývok. V zime je všetko navôkol a hlavne na horách také krásne biele a Perinbaba kde tu rozsýpa vločky plnými priehršťami zahaľujúc krajinu do snehobieleho obalu. Aj zima vie byť krásne romantická a má svoje čaro a preto som si  vybrala námet dnešného zimného outfitu na tému SNEHOVÁ VLOČKA . Jemná, nežná snehová vločka, ktorá pomaličky kolísajúc padá na konáriky, zem alebo teplú detskú tváričku, na ktorej sa zľahka rozplynie.  

Mya Mirell snowy oufit on topic SNOW FLAKE. Regnant winter is covering the land to the snowwhite blankets and everything is wonderful white, especially in the mountains. I am allways so fascinated with it´s grace. Winter has it´s own magic and can be so romantic, that´s why my idea of today´s winter outfit was based on the topic  snow flake. I created it from this tone on tone colors items which all together harmonize in snowy romantic winter look. And the Snow Flake was born. 

Takto by mal vyzerať vločkový nežný look, ktorý som zostavila zo snehobieleho roláka s čipkovanou vrchnou   časťou a patentami na rukávoch,   z  príjemného chlpatého zlatobéžového   svetra upradeného z vločiek s trbietavými odleskami, doplneného krémovými elastickými nohavicami s kamienkovým zdobením, teplými členkovými čižmami na šnurovanie, rovnako farebnými teplými rukavicami a zimnou zlatobéžovou bundou značky Gucci s kapucňou .  A vločka je na svete!  Tak čo poviete?  Už len sa vyváľať v snehu, či guľovať. 

Outfit: nohavice bolo možné v minulosti kúpiť na mojom e-shope MYAFASHION.sk, tak nezabudnite sledovať e-shop, lebo veľa tovaru sú výbehové limitované novinky, rovnako aj bundu – Taliansko, čiapku a rolák – Francúzsko, čižmy som dostala od Ježiška,  rukavice som kúpila v Berlíne,  bielozlaté náušnice boli kúpené v Miláne. 

 

Share: