Krása farieb – optimizmus a životná energia, Mya Mirell fotenie

Nič Vás nenechá vyniknúť viac ako žltý outfit a doplnky. Elektrizujúca farba so silnými pozitívnymi vybráciami, farba oslavujúca leto. Podľa Vogue Italy, žltá bola menovaná farbou sezóny roku 2017, no pre mňa je to primárna farba leta.

Žltá, je mojou najobľúbenejšou farbou a budem sa opakovať, už od detstva.  Je farbou vitality, imunity, aktivity, optimizmu a chuti do života. Koloroterapia výborne funguje. Žltá farba pôsobí na pohybovú a nervovú sústavu, na myslenie, sebavedomie, kreativitu. Tlmí emócie.  Len si to všimnite. Obľubujú ju živelní a cieľavedomí ľudia. Rozvíja suverenitu, sebauvedomenie a sústredenosť. Podľa ezoterického vysvetlenia je to aj farba tretej čakry. Že nemáte nič v šatníku z tejto farby? Ja to ani nedokážem spočítať, hoci voľakedy tiež u mňa nemala v šatníku bohaté zastúpenie. Teraz s obľubou nosím žlté sako, rifle, topy, šaty rôznych strihov a štýlov, lodičky a doplnky. 

Prinášam príklad outfitu, ktorý je celý ladený do tejto sviežej nádhernej farby. Elastické tubové šaty asymetrického strihu s mašľou na ramene som doplnila žltými koženými lodičkami a k nim doknale ladiacu žltú listovú kabelku.  K elegantným šatám pribudli ďalšie dlhé letné žlté šaty veľmi pohodlného strihu s vysokými rázporkami, v ktorých som si takto zašantila aj pri fotení pri mori. 

Here comes the sun! The Sun is in the sky and I love wear the sun, the sun is on me.  In today’s style guide I want you to look at some of my favorite yellow dress style ideas to follow this hot season. I think everyone knows that yellow is the summer best color to wear. That’s a real sexy color to try. I think everyone will agree with me, that yellow isn’t the colour what you typically see everyone’s wearing. You might say it’s to bright to wear and I am afraid of looking like a chicken, but believe me, once you try it, you will run straight to it with open arms. How about this fabulous look! The whole outfit cosists of yellow colour. I really love it ! And I am sure you will love your new yellow outfit too ! Let´s try !

V prírode žltá predstavuje šťavnatosť a sviežosť ako citrón, grép, banánový koktail.  V umení, ktoré vždy oslavovalo žltú s kreativitou maliarov sa vynímajú umelci ako Henri Matisse a Paul Gauguin. 

According to Vogue Italy, yellow is the color of the summer ! For me – still the best color I like from my childhood. Podľa Vogue Italia – žltá je farbou tohto leta…pre mňa vždy najobľúbenejšia farba, hlavne letná. Giallo – il colore dell´estate dice Vogue IT – per me é il colore preferito da anni. 

Share: